Sztuka pieczenia

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?

Zastanawiasz się co kupić na prezent dla babci i dziadka? Nasza propozycja na prezent na Dzień Babci i Dziadka to nowy prodiż elektryczny. Ale dlaczego, o tym za chwilę. Najpierw ważna informacja, czyli przypomnienie, że Dzień Babci wypada 21 stycznia 2019, a Dzień Dziadka 22 stycznia 2019 w poniedziałek.

Dzień Babci jak i Dzień Dziadka to dla wielu z nas wyjątkowe święto. Dlatego zastanawiamy się co kupić babci i dziadkowi? Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka będzie najlepszy? Po pierwsze nie zapomnijcie o życzeniach, bo sam fakt, że o nich pamiętacie już sprawi im ogromną radość. Potem przychodzi czas na upominek.

Prezent dla babci i dziadka
Prodiż na prezent na Dzień babci

Jaki prezent na Dzień Babci?

Jest bardzo duża szansa, że Wasza babcia lub dziadek używają prodiża. W okresie PRL, gdy nie było piekarników każdy korzystał z tego urządzenia. Jeśli nie jesteście pewni, czy tak było o Waszej babci i dziadka, przypomnijcie sobie ciasta lub inne pieczenie w rodzinnym domu. Już pamiętacie? Jeśli było to coś pysznego z prodiża, to pewnie babcia to dziś go posiada, bo prodiże to raczej bezawaryjne urządzenia. Jednak technologia ich produkcji już dawno się zmieniła. Nowe prodiże są pięknie błyszczące, z lepszymi uchwytami i nowszym przewodem. Taki sprawdzony prezent może sprawić wiele radości nie jednej babci i wielu dziadkom. Czasu na zakupy coraz mniej.

 

 

Prodiż kupisz w dobrych sklepach AGD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *